QNAP NAS TS-228A мрежен уред за складирање податоци

11,590.00 ден со ДДВ

TS-228 2-bay NAS, ARM Quad-core 1.4GHz, 1GB DDR4 RAM, 3.5″ SATA HDDs, 1xUSB3.0, 2xUSB2.0, 1x GbE LAN

Out of stock

Description

TS-228 2-bay NAS, ARM Quad-core 1.4GHz, 1GB DDR4 RAM, 3.5″ SATA HDDs, 1xUSB3.0, 2xUSB2.0, 1x GbE LAN

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “QNAP NAS TS-228A мрежен уред за складирање податоци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *