UniPOS Rl315 Звучен далечински индикатор

320.00 ден со ДДВ

Designed for sound signal of activated automatic fire detector

Категорија Ознака:

Опис

PRODUCT DESCRIPTION

Designed for sound signal of activated automatic fire detector.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “UniPOS Rl315 Звучен далечински индикатор”