Безконтактна картичка стандард слим

49.00 ден

Description

EM 125 Khz безконтактна картица тип Clamshell со димензии 86 х 54 х 1,8 mm и со испечатен код

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Безконтактна картичка стандард слим”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *