Anviz W1 Терминал за евиденција на работно време

11,990.00 ден со ДДВ

USB/LAN, Картичка/Шифра/Отисок, 2.8″ екран во боја, Вградена 1100мА батерија, 200000 записи меморија, Бесплатен софтвер на МК

Out of stock

Description

USB/LAN
Картичка/Шифра/Отисок
2.8″ екран во боја
Без реле за ел.брава
Вградена 1100мА батерија
200000 записи меморија
Бесплатен софтвер на МК

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Anviz W1 Терминал за евиденција на работно време”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *