Hikvision DS-K1802E Безконтактен читач за картици Mifare/EM 125kHz

1,995.00 ден со ДДВ

Поддржува Wiegand (w26 / w34) интерфејс. Работна температура -20 ° C до + 65 ° C. Погоден за надворешна монтажа (IP65).

Нема на залиха

Категорија Ознака:

Опис

Поддржува Wiegand (w26 / w34) интерфејс. LED и звучна индикација, функција за чување. Работна температура -20 ° C до + 65 ° C. Погоден за надворешна монтажа (IP65). Димензии 116 × 43 × 17 mm. Mifare или EM 125kHz

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Hikvision DS-K1802E Безконтактен читач за картици Mifare/EM 125kHz”