Печ панел 19″ празен за 24 модули (SFA)(SFB), 1U, RAL7035. Schrack

1,350.00 ден со ДДВ

SCHRACK HSER0240GS Patch Panel Empty Cat.6a

Категорија Ознака:

Опис

SCHRACK HSER0240GS

Patch Panel Empty Cat.6a

 • EAN-Code 9004840513233
  Net width 483,00mm
  Net height 45,00mm
  Netto depth 152,00mm
  Net weight 0,70kg
  Min. ambient temperature -10°C
  Max. ambient temperature 60°C
  Product Patchpanels
  SCHRACK Format SFA, SFB
  Mounting 19”
  Ports 24
  Colour RAL 7035
  Packaging units 1 pc, 10 pc

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Печ панел 19″ празен за 24 модули (SFA)(SFB), 1U, RAL7035. Schrack”