QNAP NAS TS-228A мрежен уред за складирање податоци

11,590.00 ден со ДДВ

TS-228 2-bay NAS, ARM Quad-core 1.4GHz, 1GB DDR4 RAM, 3.5″ SATA HDDs, 1xUSB3.0, 2xUSB2.0, 1x GbE LAN

Нема на залиха

Опис

TS-228 2-bay NAS, ARM Quad-core 1.4GHz, 1GB DDR4 RAM, 3.5″ SATA HDDs, 1xUSB3.0, 2xUSB2.0, 1x GbE LAN

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “QNAP NAS TS-228A мрежен уред за складирање податоци”