QNAP NAS TS-231P-1G мрежен уред за складирање податоци

14,110.00 ден со ДДВ

2-Bay TurboNAS, ARM Cortex-A15 dual-core 1.7Ghz, 1GB RAM,  SATA 6Gb/s, 2x GbE LAN, 3 x USB3.0, HDD hot-swappable

Out of stock

Description

2-Bay TurboNAS, ARM Cortex-A15 dual-core 1.7Ghz, 1GB RAM,  SATA 6Gb/s, 2x GbE LAN, 3 x USB3.0, HDD hot-swappable

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “QNAP NAS TS-231P-1G мрежен уред за складирање податоци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *