QNAP NAS TS-231P2-4G мрежен уред за складирање податоци

21,550.00 ден со ДДВ

2-Bay NAS,Annapurna Labs AL314 Quad core 1.7GHz, 4GB DDR3 SODIMM RAM (max 8GB), SATA 6Gb/s,  2x GbE LAN, 3 x USB3.0, HDD hot-swappable

Нема на залиха

Опис

2-Bay NAS,Annapurna Labs AL314 Quad core 1.7GHz, 4GB DDR3 SODIMM RAM (max 8GB), SATA 6Gb/s,  2x GbE LAN, 3 x USB3.0, HDD hot-swappable

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “QNAP NAS TS-231P2-4G мрежен уред за складирање податоци”